O nas


Jest wiele biur projektowych, coś nas jednak wyróżnia ...

Gdy siedem lat temu zaczynaliśmy działać jako biuro projektowe, nawet nie podejrzewaliśmy, że będziemy w przyszłości realizować tak ciekawe i innowacyjne projekty, nad którymi teraz pracujemy.

Coś sprawiło, że klienci wybrali właśnie firmę NosterPlus, wielu z nich wracało do nas z kolejnymi projektami, są też tacy, z którymi nieprzerwanie współpracujemy przez kilka lat. To właśnie dzięki naszym klientom i stawianej przez nich wysoko poprzeczce, mogliśmy się rozwijać i poszerzać zakres oferowanych przez nas usług.

Jedno się nie zmieniło od początku funkcjonowania naszego biura konstrukcyjnego - najwyższe standardy projektowania.

Oferujemy naszym klientom więcej niż inne biura konstrukcyjne. My nie tylko projektujemy ale również budujemy maszyny! Nasi klienci oszczędzają dzięki temu mnóstwo czasu na szukanie firm, które zrealizowałyby poszczególne etapy produkcji maszyny. Unikają również ryzyka, że coś zostanie wykonane nie tak, jak powinno. My bierzemy za to odpowiedzialność, a dzięki wypróbowanym przez wiele lat kontrahentom możemy zaoferować naszym klientom produkt odpowiedniej jakości.

 

Kontakt O nas

Najwyższe Standardy Projektowania

W tej kwestii nie ma miejsca na kompromis! Wykonując naszą pracę, zawsze robimy to zgodnie ze sztuką inżynierską i dbamy o odpowiednie bezpieczeństwo maszyn.

Kompleksowa Usługa

Możemy nie tylko zaprojektować maszynę, ale później ją wyprodukować! To niezwykle wygodne rozwiązanie dla naszych klientów.

Wszechstronne Doświadczenie

Nie siedzimy tylko przy komputerach! Sami złożyliśmy wiele maszyn, zdobywając w ten sposób niezwykle cenne, praktyczne doświadczenie.

Opowiedz nam o swoich pomysłach - my zajmiemy się resztą!