Nasi klienci


Różnorodność projektów. Kim są nasi klienci?

Realizujemy bardzo różnorodne projekty i jesteśmy otwarci na różne grupy klientów. Jeśli trafia do nas właściciel małej firmy z ciekawym pomysłem na maszynę, którą mielibyśmy dla niego zaprojektować, chętnie podejmujemy się tego zadania. Staramy się, aby projekt spełniał wszystkie wymagania klienta, ale również dbamy o to, aby zachowane zostały odpowiedni normy i standardy bezpieczeństwa. Cieszymy się, jeśli choć trochę przyczyniliśmy się do sukcesu, jaki ten przedsiębiorca osiąga dzięki nowemu produktowi.

Zupełnie przeciwny biegun pośród naszych klientów, to duże firmy produkcyjne, które mają własne działy projektowe, natomiast potrzebują wsparcia firmy zewnętrznej. Decydują się na outsourcing usług projektowych, gdyż jest to dla nich tańsze rozwiązanie niż zatrudnianie nowych pracowników. Dzięki wysokiej jakości wykonywanych przez nas projektów, firmy te współpracują z nami nieraz przez wiele lat

Gdzieś pośrodku tej klasyfikacji są średniej wielkości firmy - nie mają własnego działu projektowego, ale za to planują wdrożyć do produkcji nowe maszyny i my im w tym pomagamy. Często są to bardzo innowacyjne i rozbudowane projekty, nad którymi pracujemy wspólnie wiele miesięcy. Tworzymy prototypy, które później testujemy i udoskonalamy.

Kontakt O nas

Najwyższa Jakość Usług

Projekty wykonywane są przez wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów i spełniają wymagane normy.

Kreatywność

Pomysłów nam nie brakuje! Zrealizowaliśmy do tej pory wiele innowacyjnych projektów maszyn.

Praktyczne Podejście

Mamy doświadczenie w produkcji maszyn, dlatego dbamy by każdy projekt maszyny był optymalny pod kątem wykonawstwa.

Opowiedz nam o swoich pomysłach - my zajmiemy się resztą!